Koło frezujące GM 500R jest teraz nowe do budowy kabli!

Fotolia 55772159 Subscription XXL 2

Koło frezarskie GM 500R jest nowym rozwinięciem firmy Lingener Baumaschinen i powinno oferować nowe możliwości dla klienta. Zwłaszcza we wsiach czy miastach manewrowość tego okopu jest ogromną zaletą. Mimo to jest on w stanie bez problemu frezować przez asfalt i beton. Rowerzysta do każdej pracy na budowie.

[smartslider3 slider=32]

Zalety GM 500R

Jak już wspomniano, GM 500R punktuje swoją lekkością i zwrotnością. Na przykład, można go idealnie zamontować na gąsienicy GM4 lub napędzie na wszystkie koła. Ale również jego solidność jest dużym plusem dla tej maszyny. Podczas gdy wiele firm polega na minikoparkach przy układaniu kabli, GM 500R może znacznie szybciej i dokładniej wyciąć odcinek, który ma być frezowany. Koparka może wydobywać maksymalnie 300 metrów dziennie, podczas gdy GM 500R może wydobywać do 1000 metrów dziennie.

Kolejną zaletą w budownictwie kablowym jest bezpośrednie ułożenie kabla przez wał kablowy na końcu frezarki. Pozwala to na jeszcze bardziej wydajną i szybką pracę oraz pozwala zaoszczędzić ogromną ilość czasu. Ponadto maszyna może być przesuwana hydraulicznie na tylnej belce poprzecznej. Ułatwia to frezowanie w niedostępnych miejscach. Szczególnie w przypadku budowy kabli w miastach jest to znacząca ulga.

Dane GM 500R dla budowy kabli

Jak już wspomniano, GM 500R można doskonale zamontować na gąsienicy GM 4 i napędzie na wszystkie koła. Jeśli jednak masz już własnego nosiciela, to nie jest to problem. Można użyć innych nośników o pojemności hydraulicznej 100 litrów przy 200 barach. Masa nośnika powinna wynosić co najmniej ok. 5 ton. Maszyna może być łatwo podłączona do trzypunktowego układu zawieszenia i w razie potrzeby może być ponownie bardzo łatwo zdemontowana. Szerokości są dostępne w zakresie 80-200 mm. Głębokość może być nawet regulowana hydraulicznie i osiągać głębokość 500 mm.

Nasze doświadczenie, twój zysk

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie kopania rowów możemy zaoferować Państwu idealną maszynę. Nie tylko nasza maszyna GM 500 R, ale także wszystkie inne nasze maszyny zostały gruntownie i często przetestowane i zoptymalizowane. Możemy więc z dumą powiedzieć, że dzięki GM 500 R udało nam się stworzyć maszynę, która jest w stanie sprostać wszystkim zadaniom związanym z konstrukcją kabli.